Substitute Password (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: never
jv: ora tau

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: blocked
jv: diblokir

en: Show only users where
jv: Tampilna mung kanggo user nalika

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
jv: Kanggo ngganti sandhi panganggo saiki, leboknā sandhi anyar nang field keloroné.

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika

en: %property is %value
jv: %property yakuwi %value
