Substitute Password (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Update
ka: განახლება

en: never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: active
ka: აქტიური

en: Member for
ka: წევრი

en: @time ago
ka: @time წინ
