Substitute Password (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: never
kk: ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: Show only users where
kk: Қолданушыларды көрсету0

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.
