Substitute Password (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: never
km: កុំ​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: active
km: សកម្ម

en: Show only users where
km: បង្ហាញ​តែ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
km: ដើម្បី​ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ្នក​ប្រើបច្ចុប្បន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំងពី​នេះ ​​​​។

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល

en: %property is %value
km: %property គឺ %value
