Substitute Password (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: never
ku: هیچ کات

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: active
ku: چالاکە

en: Show only users where
ku: تەنها ئەم بەکارهێنەرانە پیشان بدە کە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ku: بۆ گۆڕینی وشەنهێنی ئێستای بەکارهێنەر، وشەنهێنی نوێ لەهەر دوو بۆشاییدا پڕبکەوە.

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.
