Substitute Password (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: @time ago
ky: @time мурун
