Substitute Password (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: never
lt: niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: Show only users where
lt: Rodyti tik narius kur

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: %property is %value
lt: %property yra %value
