Substitute Password (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: never
lv: nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: Show only users where
lv: Rādīt tikai lietotājus, kur

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: %property is %value
lv: %property ir %value
