Substitute Password (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Refine
ml: ശുദ്ധിചെയ്ത

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: %property is %value
ml: %property  %value ആണ്
