Substitute Password (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Show only users where
mn: Зөвхөн доорх шалгуурт тохирох  хэрэглэгчдийг харуулах:

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: @time ago
mn: @time өмнө
