Substitute Password (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: never
mr: कधीच नाही

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
mr: सध्याचे संकेताक्षर बदलायचे असल्यास , खालील दोन्ही जागी नवा संकेताक्षर द्या.
