Substitute Password (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်ကို ပြောင်းလိုပါက၊ စကားဝှက်အသစ်ကို အထက်ပါ နေရာနှစ်ခုလုံးတွင် တူညီစွာ ထည့်သွင်းပါ။
