Substitute Password (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: Show only users where
ne: ती प्रयोगकर्ताहरूमात्र देखाउनुस जहाँ

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time पूर्व
