Substitute Password (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: never
nl: nooit

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: Show only users where
nl: Alleen gebruikers weergeven waarvan

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nl: Voer in beide velden het nieuwe wachtwoord in om het huidige wachtwoord te wijzigen.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij
