Substitute Password (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Show only users where
nn: Vis berre brukarar med

en: Member for
nn: Medlem i

en: @time ago
nn: @time sidan

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nn: Skriv inn det nye passordet i begge felta for å endre passordet du har nå.
