Substitute Password (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: never
oc: pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: blocked
oc: blocat

en: active
oc: actiu(s)

en: Show only users where
oc: Afichar unicament los utilizaires ont

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: @time ago
oc: i a @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: and where %property is %value
oc: e ont %property es %value

en: and where
oc: e ont

en: %property is %value
oc: %property es %value
