Substitute Password (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
