Substitute Password (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: never
pl: nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: Show only users where
pl: Pokaż tylko tych użytkowników, których

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
pl: By zmienić obecne hasło użytkownika, należy wprowadzić nowe hasło w obydwa pola.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: %property is %value
pl: %property jest %value
