Substitute Password (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Reset
fa: اعاده

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: never
fa: هرگز

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: صافی

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: blocked
fa: مسدود شده

en: active
fa: فعال

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: @time ago
fa: @time قبل

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fa: برای تغییر رمز, رمز جدید را در هر دو میدان وارد کنید.

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.
