Substitute Password (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: active
ps: فعال

en: Undo
ps: ناکړ

en: @time ago
ps: @time مخکې
