Substitute Password (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Reset
ro: Resetează

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: never
ro: nicioadă

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: blocked
ro: blocat

en: active
ro: activ

en: Show only users where
ro: Afişează numai utilizatori care

en: Refine
ro: Rafinează

en: Member for
ro: Membru pentru

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ro: Pentru a schimba parola curentă, introduceți parola nouă în ambele câmpuri.

en: No people available.
ro: Nici o persoană disponibilă.

en: and where
ro: și unde
