Substitute Password (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Reset
ru: Сбросить

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: never
ru: никогда

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: blocked
ru: заблокирован

en: active
ru: активно

en: Show only users where
ru: Показать только тех пользователей, у которых

en: Refine
ru: Отбор

en: Undo
ru: Отмена

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: @time ago
ru: @time назад

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ru: Для изменения текущего пароля, введите новый пароль в обоих полях.

en: No people available.
ru: Нет доступных людей.

en: and where %property is %value
ru: и когда %property равно %value

en: and where
ru: и когда

en: %property is %value
ru: %property равно %value
