Substitute Password (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: never
sk: nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: Show only users where
sk: Zobraziť len používateľa kde

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Member for
sk: Členom už

en: @time ago
sk: pred @time

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sk: Pre zmenu hesla aktuálneho používateľa zadajte nové heslo do obidvoch polí.

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: %property is %value
sk: %property je %value
