Substitute Password (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: never
sl: nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: Show only users where
sl: Prikaži uporabnike, kjer je

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Member for
sl: Registriran

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.
