Substitute Password (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: never
sq: asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: blocked
sq: bllokuar

en: active
sq: aktiv

en: Show only users where
sq: Shfaq vetëm përdoruesit ku

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: @time ago
sq: @time më parë

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sq: Për të ndryshuar fjalëkalimin aktual të përdoruresit, shkruaj fjalëkalimin e ri në të dy fushat.
