Substitute Password (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: never
sr: никада

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: active
sr: активан

en: Member for
sr: Члан сте

en: @time ago
sr: Пре @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sr: Да би сте променили тренутну лозинку, потребно је да унесете нову лозинку у оба предвиђена поља.
