Substitute Password (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: never
sv: aldrig

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: blocked
sv: spärrad

en: active
sv: aktiv

en: Show only users where
sv: Visa bara användare där

en: Refine
sv: Filtrera

en: Undo
sv: Ångra

en: Member for
sv: Medlem i

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sv: För att byta nuvarande användarlösenord, ange det nya lösenordet i båda fälten.

en: No people available.
sv: Inga personer tillgängliga.

en: and where %property is %value
sv: och där %property är %value

en: and where
sv: och där

en: %property is %value
sv: %property är %value
