Substitute Password (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
te: ప్రస్తుత సంకేతపదం మార్చడానికి, పై రెండు పెట్టెలలోనూ కొత్త సంకేతపదం పూరించండి.
