Substitute Password (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: never
th: ไม่เคย

en: blocked
th: ถูกบล็อค

en: active
th: ใช้งาน

en: Show only users where
th: แสดงเฉพาะผู้ใช้ตามเงื่อนไขต่อไปนี้

en: Undo
th: เลิกทำ

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
th: เปลี่ยนรหัสผ่าน โดยกรอกรหัสผ่านใหม่ทั้งสองช่อง
