Substitute Password (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: blocked
ug: توسۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Show only users where
ug: ：پەقەت ئەزالارغىلا كۆرسۇتۇش

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:
