Substitute Password (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Roles
ur: رولز

en: Filter
ur: فلٹر

en: Refine
ur: بہتر بنائیں

en: Undo
ur: واپس

en: @time ago
ur: @time قبل
