Substitute Password (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Roles
vi: Vai trò

en: Filter
vi: Lọc

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: blocked
vi: khóa

en: active
vi: hoạt động

en: Show only users where
vi: Chỉ hiển thị người dùng mà

en: Refine
vi: Sàng lọc

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Member for
vi: Đã tham gia được

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Username:
vi: Tên người dùng:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
vi: Để đổi mật khẩu hiện tại, vui lòng nhập mật khẩu mới vào.

en: No people available.
vi: Không có người dùng nào.

en: and where %property is %value
vi: và thuộc tính %property bằng %value

en: and where
vi: và

en: %property is %value
vi: Thuộc tính %property bằng %value
