Bootstrap Sub Theme (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
