Bootstrap Sub Theme (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель
