Bootstrap Sub Theme (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
