Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: more
cs: více

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Empty
cs: Prázdný

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
