Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Empty
da: Tom

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
