Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Empty
eu: Hutsik

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
