Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Empty
gl: Valeiro

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
