Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Empty
he: ריק

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
