Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Empty
is: Tóm

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
