Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: Empty
it: Vuoto

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
