Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Empty
jv: Kosong

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
