Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Empty
mn: Хоосон
