Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ
