Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Add user
sq: Shto përdorues
