Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Empty
sv: Töm

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
