Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
