Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: more
am: ተጨማሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር
