Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Empty
ar: فارغ

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
